KONST / Litografier / Färglitografi 15175285
nr 1517 5285
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Gamla Stan. Signerad, färglitografi, Numrerad 241/290 cm, yttermått inklusive ram: 57x65
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:25:04
100 kr
250 kr
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
800 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist